Yeni Kitap: “Tüm Panayırların Heyulası”

Merhaba,

Kayıp Rıhtım 14 yılın sonunda matbu bir öykü antolojisiyle okurların karşısına çıktı. Tüm Panayırların Heyulası. Kitabın editörlüğünü Marşandiz Fanzin‘den Özgürcan Uzunyaşa ile beraber üstlendik. Aşağı yukarı iki yıllık bir çalışma. İthaki Yayınları’nın Pangea Kitaplığı altında yayımlandı. İçerisinde spekülatif kurgu türünde yazılmış 20 öykü yer alıyor. Bir de temamız var. Ucube.

Antolojiler beni heyecanlandırıyor. Böyle bir ateşi yakmak ve harika insanlarla bir araya gelmek uzun zaman sonra iyi hissettirdi.

Kitapta yer alan yazarlar şu şekilde: Ayça Erkol, Bahadır Cüneyt Yalçın, Bahri Vardarlılar, Deniz Erbulak, Eda İşler, Ekin Açıkgöz, Emirhan Burak Aydın, Ezgi Polat, Hakan Bıçakcı, Hikmet Hükümenoğlu, Mehmet Berk Yaltırık, Murat S. Dural, Müge Koçak, Onur Selamet, Orçun Ünal, Özgürcan Uzunyaşa, S. İpek Ortaer Montanari, Seran Demiral, Suat Duman ve Süreyyya Evren.

Ben de Ahtapot Çarpması adlı öykümle dahil oldum. İçinde Viking Kanı, antik zaman yankısı, aile ve kıyamet var.

Tüm Panayırların Heyulası kitabını birçok kitabevinden ya da internetteki bütün kitap satış sitelerinden temin edebilirsiniz. Bazıları şu şekilde:

Amazon: https://amzn.to/36t8Xh2

Idefix: https://bit.ly/tumpanayirlar-idefix

Kitapyurdu: https://bit.ly/tumpanayirlar-kitapyurdu

İlknokta: https://bit.ly/tumpanayirlar-ilknokta

D&R: https://bit.ly/tumpanayirlar-dr

Kidega: https://bit.ly/tumpanayirlar-kidega

BKM Kitap: https://bit.ly/tumpanayirlar-bkm

Babil: https://bit.ly/tumpanayirlar-babil

tüm panayırların heyulası

Şimdilik her şey bu kadar. Yeni antolojiler hazırlamaya devam edeceğiz. Yeni öykülerin yolda olduğunu söylemeyi çok istiyorum.

Esen kalın.

Bir Yorum Yap